Sepetim ( 0 )

   Değerli Müşterilerimiz,

 

   Covid - 19 Salgını sebebi ile atölyemizde üretim ve kargolama faaliyetlerinde aksaklıklar meydana gelebilmektedir. Siparişleriniz belirlediğimiz süreler içerisinde üretilmekte ve sipariş sırasına göre kargoya verilmektedir.

Ancak bu süreler için yeni düzenleme yapılmıştır.

Web sitemizde satışta olan tüm kalıplar atölyemizde kendi üretimimizdir ve verilen siparişlere göre stok tutulmadan her siparişe özel sıfır üretilmektedir. Bu da belirli bir süreyi almaktadır. 

Talep yoğunluğu nedeniyle 3 ila 5 gün arasında olan üretim ve kargolama (atölyemizden kargo şubesine olan teslimat süresi) 7 güne çıkarılmıştır. Hafta sonları ve bulunduğumuz şehirdeki (ANKARA) sokağa çıkma yasağı olan günler iş gününden sayılmamaktadır.

Siparişleriniz web sitemizen saat 15:00 den sonra verilmiş ise tüm siparişiniz ertesi gün ilk mesai saatinde üretim sırasına alınmaktadır.

Belirttiğimiz üretim süresinde ürünleriniz hazırlanmakta ve kargo şubesine teslim edilmektedir. 

Ancak bulunduğumuz süreç ile ilgili yaşanan kargo gecikmelerindeki sıkıntı tamamiyle şubelerin kota aşımı veya aşırı yoğunluğundan kaynaklıdır. Anında çıkış veya kargo kabulü yapamamaktadırlar. Yani şubelerde bekletilmekte bu nedenlede kargonuz bizden çıkmamış gibi görünmektedir. Böylece sizlere ulaşması da gecikmektedir. Bu durum bir çok kargo gönderen firmada aynıdır bize özel değildir. 

Kargolar şube tarafından çıkışı barkodlaması yapıldığında takip numarası da tarafımıza anında ulaşmakta ve web sitemizdeki "Sipariş Takibi" sekmesine otomatik işlenmektedir. Sipariş takibini web sitemizden yapabilmeniz için üye girişi yapmanızı tavsiye ederiz.

Siparişlerinizi verdikten sonra size ulaşma süresi üretim ve kargo dahil ortalama minimum 5 - 10 günü bulmaktadır. Bu nedenle vereceğiniz siparişlerinizde bu süreleri dikkate almanızı ve acil sipariş talebinde bulunmamanızı önemle rica ederiz. Bu siparişlerdeki aciliyeti dikkate alamamaktayız.

 

Bu uyarıyı her sipariş veren müşterimizin okumuş ve kabul etmiş olduğunu varsayarak kargo gecikmelerindeki sorumluluk kabul edilmemektedir.  

 

 

    Kısa sürede geçmesini dilediğimiz bu zorlu süreçte ürünlerinizi en kısa sürede üretmek ve sizlere ulaştırmak için çalıştığımızı bilmenizi isteriz. 

 

    15 Mayıs 2020 tarihine kadar verilmiş olan siparişler 22 Mayıs 2020 tarihine kadar kargoya verilecektir.

    15 Mayıs 2020 tarihinden sonra verilen siparişler  27 Mayıs 2020 tarihi itibari ile gönderilmeye başlanacaktır.

    Ramazan Bayramı sebebi ile 23-24-25-26 Mayıs 2020 tarihlerinde kargo çıkışı yapılmayacaktır.

   

   İyi bayramlar dileriz...